BMU tələbələri üçün “Praktikum” yay təcrübə proqramında iştirak fürsəti
Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) IV kurs tələbələri, həmçinin 2018/2019-cu tədris ilinin bakalavr və magistr məzunları proqrama müraciət edə bilərlər.
2 ay davam edəcək proqram İT və biznes sistemləri, İnsan resursları və inzibati işlər, Maliyyə, Hüquq, Marketinq, Müştəri təcrübəsinin idarə olunması, Kommersiya (Planogram və qeyri-qida alışı), Satınalma və logistika, Mağaza əməliyyatları, Mağazaların inkişafı (elektrik və inşaat mühəndisliyi) və Təchizat zənciri şöbələrini əhatə edir. Təcrübə proqramı müraciətlərin qəbulu, test və qrup müsahibələri, eləcə də fərdi müsahibə olmaqla 3 seçim mərhələsindən ibarətdir.
“Praktikum” tələbələrin tədris prosesində əldə etdikləri bilikləri işgüzar həyatda tətbiq etməyə, həmçinin onların korporativ mühit və biznes prosesləri ilə yaxından tanış olmalarına şərait yaradacaq. Təcrübədən yararlanmaq istəyən şəxslər https://forms.gle/jJbjaKdABCSZ3U2A6 linkindəki müraciət formasını dolduraraq 10 may 2020-ci il tarixinə qədər təsdiqləməlidirlər.
Proqram haqqında daha ətraflı məlumatı https://www.bravosupermarket.az/#/applicationForm linkinə daxil olaraq əldə etmək mümkündür.

Opportunity to participate in the summer internship program "Practicum" for BEU students
Fourth-year students of Baku Engineering University (BEU), as well as bachelor's and master's graduates of the 2018/2019 academic year can apply to the program.
The 2-month program includes IT and Business Systems, Human Resources and Administration, Finance, Law, Marketing, Customer Experience Management, Commercial (Planogram and Non-Food Procurement), Procurement and Logistics, Store Operations, Store Development (Electrical and Construction) engineering) and Supply Chain departments. The internship program consists of 3 selection stages, including application submission, tests and group interviews, as well as individual interviews.
The workshop will allow students to apply the knowledge gained in the educational process in business life, as well as get acquainted with the corporate environment and business processes. Those wishing to take advantage of the internship must complete the application form at  https://forms.gle/jJbjaKdABCSZ3U2A6  and confirm by May 10, 2020.
More information about the program is available at  https://www.bravosupermarket.az/#/applicationForm .