“Distant təhsil” mövzusunda növbəti “UniTalks” görüşü
Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) Texnopark və İnnovasiya Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə 15 aprel 2020-ci il tarixində “Distant təhsil” mövzusunda növbəti “UniTalks” görüşü keçiriləcək.
İnnovasiya Mərkəzinin müdiri Elçin Yusubovun moderatorluğu ilə Feysbuk üzərindən saat 19:00-da başlayacaq görüşün qonaqları BMU-nun Elmi işlər üzrə prorektoru, dosent Elçin Süleymanov, İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin dekanı, dosent Mayis Əzizov, Memarlıq və inşaat fakültəsinin dekanı, dosent Afər Əlifov, Pedaqoji fakültənin dekanı, dosent Elşad Abdullayev və Mühəndislik fakültəsinin dekanı, dosent Hüseyn Mirzəyev olacaq. Görüşdə distant təhsilin mövcud vəziyyətdə ölkəmizdə və BMU-da rolu haqqında söhbət aparılacaq.
Qeyd edək ki, koronavirus pandemiyası ilə bağlı Texnopark və İnnovasiya Mərkəzi “UniTalks” görüşləri onlayn şəkildə keçirir.

The next UniTalks meeting on "Distance Education"
The next UniTalks meeting on "Distance Education" will be held on April 15, 2020, organized by the Technopark and Innovation Center of Baku Engineering University (BMU).
The meeting, moderated by Elchin Yusubov, director of the Innovation Center, will start at 19:00 on Facebook. The guests of the meeting will be BEU Vice-Rector for Scientific Affairs, Associate Professor Elchin Suleymanov, Dean of the Faculty of Economics and Administrative Sciences, Associate Professor Mayis Azizov, Dean of the Faculty of Architecture and Construction, Associate Professor Afar Alifov, Dean of the Faculty of Education, Associate Professor Elshad Abdullayev and Dean of the Faculty of Engineering, Associate Professor Huseyn Mirzayev. The meeting will focus on the role of distance education in our country and BEU in the current situation.
It should be noted that the Technopark and the Innovation Center hold UniTalks meetings on the coronavirus pandemic online.