“Your English Voice” müsabiqəsinə qeydiyyat davam edir
Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyi və “British Council Azərbaycan”ın birgə təşkilatçılığı ilə keçirilən “Your English Voice” müsabiqəsinə qeydiyyat davam edir. Müsabiqənin təşkil olunmasında əsas məqsəd tələbələr arasında sağlam rəqabətli mühitin yaradılması yolu ilə ingilis dilinin öyrənilməsinə, eləcə də müxtəlif tipli bilik yarışlarına olan marağın artırılmasıdır.
Müsabiqədə Bakı Mühəndislik Universitetinin II və III kurs tələbələri iştirak edə bilər. Müsabiqəyə qoşulmaqla tələbələr Birləşmiş Krallığın ən qabaqcıl dil məktəblərindən biri olan “International House Manchester”-də 2 həftəlik ingilis dili kursunda iştirak etmək şansı əldə edəcəklər.
Qeyd edək ki, müsabiqəyə qoşulmaq istəyənlər 21 yanvar 2020-ci il tarixinədək www.yourenglishvoice.edu.az portalına daxil olaraq qeydiyyatdan keçməlidirlər. Müsabiqə haqqında ətraflı məlumatı www.sabah.edu.az saytından əldə etmək mümkündür.

Registration for the “Your English Voice” contest continues
Registration for the “Your English Voice” contest, organized by the Ministry of Education of the Republic of Azerbaijan and the British Council Azerbaijan, continues. The main purpose of the competition is to increase interest in learning English, as well as various types of knowledge competitions by creating a healthy competitive environment among students.
Second and third year students of Baku Engineering University can take part in the competition. By joining the competition, students will have the opportunity to take a two-week English language course at International House Manchester, one of the UK's leading language schools.
It should be noted that those wishing to join the competition must register by January 21, 2020 on the portal www.sabah.edu.az . Detailed information about the competition is available at www.sabah.edu.az.