Bakı Mühəndislik Universitetinə qəbul olan ABİTURİYENTLƏRİN NƏZƏRİNƏ!
Bakı Mühəndislik Universitetinə (BMU) qəbul olan abituriyentləri təbrik edir, onlara gələcək təhsillərində müvəffəqiyyətlər arzulayırıq!
BMU-nun bakalavriat səviyyəsinə qəbul olunanların qeydiyyatı 28 avqust - 8 sentyabr tarixlərində portal.edu.az platformasında “Ali və orta ixtisas təhsili pilləsinə təhsilalan qeydiyyatı” xidməti vasitəsilə onlayn formada aparılacaq.
Müəyyən olunmuş müddətdə qeydiyyatdan keçməmək abituriyentin müvafiq ixtisasa yerləşdirilmədən imtina etməsi kimi qiymətləndiriləcək.
Əlavə sualınız yaranarsa BMU-nun Qeydiyyat komissiyası ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz (I-V günlər saat 10:00-17:00):

We congratulate the applicants admitted to Baku Engineering University (BEU) and wish them success in their future studies!
Registration for those admitted to BEU’s undergraduate programs will be conducted online through the service “Registration of Students for Higher and Secondary Specialized Education” on the portal.edu.az platform from August 28 to September 8.
Failure to complete registration within the specified period will be considered as the applicant’s refusal to enroll in the respective program.
For any additional questions, you can contact BEU’s Admissions Committee (Monday–Friday, 10:00–17:00):